-
Відкриті торги
-
КЕП
Лампи хірургічні, 2 лота
Оголошено тендер
1 696 667.00
UAH
Номер:
3213d84e586c461b8401dd0a65fd1054
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-31-002598-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 696 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лампи хірургічні, 2 лота
Примітки:
Строк поставки товарів: протягом 2021 року (не більше 60 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2021 15:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна однокупольна (12282 Операційний світильник) - 1 шт.
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
лот 2 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна двокупольна (12282 Операційний світильник) - 2 шт.
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 696 667.00 UAH