-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул. Миру в м.Виноградів Закарпатської області. Коригування»
Тендер Prozorro UA-2021-08-31-006171-a
Торги не відбулися
3 505 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 526.00 UAH
Номер:
ecdc5ee66570458eaab6f77c719c5ff9
Внутрішній номер закупівлі:
11308089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-31-006171-a
Замовник:
ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053677
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, м. Виноградів, ПЛОЩА МИРУ, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мар'яна Кіш +380977548731 3013208769@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 505 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 526.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 526.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2021 15:33 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2021 15:33 - 16.09.2021 15:45
Аукціон:
з 17.09.2021 11:02
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул. Миру в м.Виноградів Закарпатської області. Коригування»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВАЙДА ЙОЖЕФ ЙОСИПОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3231904617
-
Контактна особа:
Йожеф Вайда +380501933848 vayda.yozhef@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 37, квартира 6
Початкова пропозиція
3 443 699.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 443 699.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0