-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул. Миру в м.Виноградів Закарпатської області. Коригування»
Оголошено тендер
3 505 200.00
UAH
Номер:
97cb7606878a49d8910e340486d6bab7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-31-000823-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053677
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, м. Виноградів, ПЛОЩА МИРУ, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053677
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, м. Виноградів, ПЛОЩА МИРУ, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 505 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул. Миру в м.Виноградів Закарпатської області. Коригування»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2021 09:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Реконструкція елементів благоустрою території, прилеглої до будівлі поліклініки, з влаштуванням місць для паркування автомобілів по вул. Миру в м.Виноградів Закарпатської області. Коригування»
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 154 680.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 520.00 UAH