-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-08-31-002336-c
Торги не відбулися
851 479.72
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 257.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 257.40 UAH
Номер:
5b14520cce3f439893a4f326683ef1e6
Внутрішній номер закупівлі:
11306395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-31-002336-c
Замовник:
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сторчак Наталія Анатоліївна +380434121270 bar_bpu01@ukr.net https://www.bar-bgpk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
851 479.72 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 257.40 UAH
Період уточнення:
31.08.2021 14:36 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2021 14:36 - 16.09.2021 12:00
Аукціон:
з 17.09.2021 11:18
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписПостачальник виставляє Споживачу рахунок за спожитий природний газ після підписання із Споживачем Акту приймання-передачі природного газу, який оформлюється протягом 10 днів після постачання природного газу Постачальником. Споживач сплачує рахунок за поставлений Постачальником природний газ протягом десяти днів з дня його отримання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
44.815 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Св. Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б
На карті