• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

851 479.72 UAH
Номер: d36ccdcfa259421fab531316d8360977
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-31-002027-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
Замовник: Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
Очікувана вартість: 851 479.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 31.08.2021 13:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 44.815 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума851 479.72 UAH