-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111000-2: Насіння - Насіння озимої пшениці)
Тендер Prozorro UA-2021-08-31-004037-a
Насіння озимої пшениці у кількості 32 000 кг. повинне бути протравлене протруйником за узгодженим з ЗАМОВНИКОМ замовленням, препаратом увідповідної технічному регламенті кількості.
Торги не відбулися
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 360.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 360.00 UAH
Номер:
f6c965402fea42a88f868cfd3ab6b2fa
Внутрішній номер закупівлі:
11304366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-31-004037-a
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Володимирівна Парфьонова +380956333217 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 360.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2021 13:17 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2021 13:17 - 16.09.2021 00:00
Аукціон:
з 16.09.2021 12:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насіння озимої пшениці
Кількість
32000 кілограм
Період постачання
до 27.09.2021
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Юр'ївський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Д. Запорожченка, 1
На карті