-
Відкриті торги
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111000-2: Насіння - Насіння озимої пшениці)
Оголошено тендер
336 000.00
UAH
Номер:
ea0cc507ad454ea99896cba863982fb9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-24-008215-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
(03111000-2: Насіння - Насіння озимої пшениці)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.12.2020 13:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Насіння озимої пшениці
Кількість
32000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума336 000.00 UAH