-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус новий
Тендер Prozorro UA-2017-08-07-000230-b
Завершена
1 945 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 725.00 UAH
Номер:
17ebfe6ecb24474ba9101d58139598d9
Внутрішній номер закупівлі:
1130166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-07-000230-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул.Кіма, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Володимирівна +380502598779 kpktty@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34121100-2 Громадські автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 945 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 725.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2017 10:34 - 13.08.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2017 10:34 - 23.08.2017 12:00
Аукціон:
28.08.2017 11:16 - 28.08.2017 11:43
Період кваліфікації:
28.08.2017 11:43 - 30.08.2017 12:07
Період завантаження договору:
28.08.2017 11:43 - 17.09.2017 11:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Кількість
1 одиниця
Період постачання
11.09.2017 - 10.10.2017
Місце постачання
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна (раніше Кіма) 103
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
Оскарження: 28.08.2017 11:43 - 10.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська обл., Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Оскарження: 28.08.2017 11:43 - 10.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 944 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 944 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2017 12:07
Документи
25
Скарги
0
ООО "Спец-Ком-Сервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
ООО "Спец-Ком-Сервис" +380975350538 spirkin@s-k-s.com.ua http://www.koteko.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська обл., Вишневе, ул. Киевская, д.6
Початкова пропозиція
1 945 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 945 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039 Avtograd_2007@mail.ru http://avtograd-2007.com.ua
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
1 945 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 945 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
68c79d8f234f4d6ea1e555e2a1782bb2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-07-000230-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська обл., Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Номер договору:
№ 17/11-09П
Сума договору:
1 944 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
11.09.2017 17:00
Статус:
Підписаний