-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус новий
1 944 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
68c79d8f234f4d6ea1e555e2a1782bb2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-07-000230-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 DINATTENDER@GMAIL.COM http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Україна, Київська обл., Київ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 17/11-09П
Дата підписання:
11.09.2017 17:00
Період дії договору:
11.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 944 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 944 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Кількість
1 одиниця
Період постачання
11.09.2017 - 10.10.2017
Місце постачання
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна (раніше Кіма) 103
На карті