-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-08-30-001814-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації.
Торги не відбулися
1 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
Номер:
ea0a4e1745414bee99e6a2cfaf750717
Внутрішній номер закупівлі:
11296536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-30-001814-b
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net https://dunaevecka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2021 17:04 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2021 17:04 - 15.09.2021 18:00
Аукціон:
з 16.09.2021 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов‘язаний сплатити вартість фактично спожитого обсягу Газу на рахунок Постачальника протягом 5 робочих днів з дня підписання та скріплення печатками Сторонами акту приймання-передачі природного газу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
80000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації