-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 680 000.00
UAH
Номер:
98deb585f1c64679aeff95595b5ebe94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-30-002120-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням тендерного комітету, протокол № 49 від 30.08.2021.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
30.08.2021 16:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 680 000.00 UAH