• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26

Торги не відбулися

122 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 610.00 UAH
Номер: 6e8ebd6da14e469db5100430d4aed99e
Внутрішній номер закупівлі: 11279717
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-28-006968-a   
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
Контактна особа: Оксана Харченко +380500432787 oksana.kharchenko.84@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 122 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 610.00 UAH
Період уточнення: 28.08.2021 14:16 - 04.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2021 14:16 - 14.09.2021 10:00
Аукціон: з 15.09.2021 13:43
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОЗАВІДОМЧА ОХОРОНА-СХІД"
Початкова пропозиція 110 377.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 377.92 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0