-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Оголошено тендер
122 000.00
UAH
Номер:
ab312e331437414ab93122d0d40972e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-28-004487-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
122 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2021 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПослуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26-кошти державного бюджету
Сума122 000.00 UAH