• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Дизельне паливо ЄВРО-5

Торги не відбулися

17 250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 86 250.00 UAH
Номер: c8f1e3cfd3444f3b9f4737340de2166a
Внутрішній номер закупівлі: 11278943
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-28-006429-a   
Замовник: КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Шлезінгер Олена Євгенівна +380995107472 KP.UzMT@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 86 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 172 500.00 UAH
Період уточнення: 28.08.2021 13:24 - 25.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2021 13:24 - 05.10.2021 09:00
Період прекваліфікації: з 05.10.2021 09:04
Аукціон: з 10.11.2021 11:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо ЄВРО-5
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 750000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, місто Ужгород На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПЕТРА ВЕСТ"
Початкова пропозиція 17 250 000.00 UAH з ПДВ /
17 250 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 12
Документи 23
Скарги 0