-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Дизельне паливо ЄВРО-5
Оголошено тендер
17 250 000.00
UAH
Номер:
97b27bcddcee44309ee5cbeab50b9fe5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-28-004052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, пл. Поштова, б. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, пл. Поштова, б. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо ЄВРО-5
Примітки:
місцезнаходження замовника пл. Поштова, 3, Закарпатська область, м. Ужгород, 88000; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень – відкриті торги (з публікацією англійською мовою); застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
28.08.2021 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описпримітка: джерело фінансування - власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства 17250000,00 гривень (сімнадцять мільйонів двісті п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок), з ПДВ
Сума17 250 000.00 UAH