-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з виготовлення та установки вікон в житлових будинках по вилицях: Володимира Великого 2, Володимира Великого 8, Олімпійська 2 та Олімпійська 7а. Код 45420000-7 Столярні та теслярські роботи (45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
Тендер Prozorro UA-2021-08-27-008492-a
Торги не відбулися
628 234.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 282.34 UAH
мін. крок: 1% або 6 282.34 UAH
Номер:
2519315d182648d398650fd451323c79
Внутрішній номер закупівлі:
11260981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-27-008492-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337179
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, Вул. Енгельса, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Шуляк +30665799793, +380459464555 kp_gec-2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
628 234.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 282.34 UAH
Період уточнення:
27.08.2021 11:56 - 04.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2021 11:56 - 14.09.2021 12:00
Аукціон:
з 15.09.2021 11:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виготовлення та установки вікон в житлових будинках по вилицях: Володимира Великого 2, Володимира Великого 8, Олімпійська 2 та Олімпійська 7а.
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації