-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виготовлення та установки вікон в житлових будинках по вилицях: Володимира Великого 2, Володимира Великого 8, Олімпійська 2 та Олімпійська 7а. Код 45420000-7 Столярні та теслярські роботи (45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
Оголошено тендер
628 234.00
UAH
Номер:
7cdbd42013d3438584ad3bc943e17337
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-27-004823-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337179
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, Вул. Енгельса, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337179
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, м. Бровари, Вул. Енгельса, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
628 234.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з виготовлення та установки вікон в житлових будинках по вилицях: Володимира Великого 2, Володимира Великого 8, Олімпійська 2 та Олімпійська 7а. Код 45420000-7 Столярні та теслярські роботи (45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Дата опублікування:
27.08.2021 11:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з виготовлення та установки вікон в житлових будинках по вилицях: Володимира Великого 2, Володимира Великого 8, Олімпійська 2 та Олімпійська 7а.
Кількість
4 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума628 234.00 UAH