-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, 21
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-018968-a
Завершена
122 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 610.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 610.00 UAH
Номер:
88a79b318ce041688f6c2af7869c24b5
Внутрішній номер закупівлі:
11252617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-018968-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Харченко +380500432787 oksana.kharchenko.84@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
122 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
610.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 17:52 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 17:52 - 13.09.2021 10:00
Аукціон:
14.09.2021 14:02 - 14.09.2021 14:25
Період кваліфікації:
14.09.2021 14:25 - 15.09.2021 12:56
Період завантаження договору:
15.09.2021 12:56 - 05.10.2021 12:56
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за охоронні послуги здійснюється «Замовником» щомісячно, протягом 7 (семи) банківських днів з моменту отримання рахунку та підписання акту наданих послуг. Акт наданих послуг передається «Виконавцем» «Замовнику», в двох екземплярах, не пізніше 10 числа наступного місяця, який йде після місяця, в якому надавались послуги, відповідно з наданими «Виконавцем» рахунками на оплату послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САТИШ"
Оскарження: 15.09.2021 12:56 - 26.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228007
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovsatish@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Оскарження: 15.09.2021 12:56 - 26.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
89 313.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
89 313.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2021 12:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "ПОЗАВІДОМЧА ОХОРОНА-СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508760
-
Контактна особа:
Федір Шуняков +380506200341 tehnicaots@gmail.com
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВА/ПРОВУЛОК ТИХИЙ, будинок 42/12
Початкова пропозиція
110 377.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 377.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
b87db39da0784d9aae3422727cdabb46
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-018968-a-b1
Постачальник:
ТОВ "САТИШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228007
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovsatish@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Номер договору:
64
Сума договору:
106 788.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.09.2021 00:00 - 18.01.2022 00:00
Дата підписання:
28.09.2021 09:43
Статус:
Виконаний