• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, 21

Оголошено тендер

122 000.00 UAH
Номер: ea6001876a3f4588bdffda02a9a0600f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-26-011357-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
Очікувана вартість: 122 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.08.2021 17:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку-кошти державного бюджету
Сума122 000.00 UAH