-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів (кочегарів котельні)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-017956-a
Торги не відбулися
121 675.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 608.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 608.38 UAH
Номер:
ee4359a32e7149f8b8c723de9ada40a7
Внутрішній номер закупівлі:
11251583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-017956-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20632802
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. Соборна, 7а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Найденко Наталія Володимирівна +380522377054 gu@kr.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
121 675.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
608.38 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 16:57 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 16:57 - 11.09.2021 17:01
Аукціон:
з 13.09.2021 13:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата Замовником за надані послуги здійснюється на підставі узгоджених Сторонами даного договору кошторисів за фактом наданих послуг у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, згідно з рахунком-фактурою протягом 10 банківських днів після підписання акту прийняття послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги машиністів (кочегарів котельні)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25009, Україна, Кіровоградська область, Згідно тендерної документації, Додаток 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП " Спірідонов Едуард Борисович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Едуард Спірідонов +380679900955 cpiridonov@ukr.net
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.ЧЕРНЯХОВСЬКОГО, будинок 23, квартира 1
Початкова пропозиція
87 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
87 360.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0