• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів (кочегарів котельні)

Оголошено тендер

121 675.00 UAH
Номер: 269a2721f9654750ada5896a847f7491
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-26-004338-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
Очікувана вартість: 121 675.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів (кочегарів котельні)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.08.2021 16:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги машиністів (кочегарів котельні)
Код ДК 021:2015: 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума121 675.00 UAH