• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для харчоблоку Опорного навчального закладу "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Завершена

838 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 386.00 UAH
Номер: afa8d88219c94d138aa762dd0c024ab1
Внутрішній номер закупівлі: 11245009
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-26-001906-b   
Замовник: Гуманітарний відділ Заводської селищної ради
Контактна особа: Попадюк Надія Володимирівна +380355224177 zavodske48523@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 838 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 386.00 UAH
Період уточнення: 26.08.2021 14:21 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2021 14:21 - 13.09.2021 00:00
Аукціон: 13.09.2021 13:58 - 13.09.2021 14:27
Період кваліфікації: 13.09.2021 14:27 - 17.09.2021 12:43
Період завантаження договору: 17.09.2021 12:43 - 07.10.2021 12:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Холодильна шафа
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
Морозильна шафа
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
Вага кухонна
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
Тістоміс спіральний
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
Теплова кулінарна система (мультифункціональний апарат)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
М’ясорубка електрична
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
Овочерізка електрична
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
Комплект виробів з нержавіючої сталі
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті
Марміт других страв
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 48523, Україна, Тернопільська область, смт.Заводське, вул.Галицька,5 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "С-Проф"

Оскарження: 17.09.2021 12:43 - 28.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 795 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
786 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2021 12:43
Відповіді на вимоги 10
Документи 63
Скарги 0
ФОП ФУРМАНЮК НАЗАР ПЕТРОВИЧ
Початкова пропозиція 815 316.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
794 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛЮКСБУДКВАРТАЛ"
Початкова пропозиція 838 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
838 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 41
Скарги 0

Контракти

Номер: 48a36d18487b4003833dd7d55a6c92f6
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-26-001906-b-b1
Постачальник: ТОВ "Торговий дім "С-Проф"
Номер договору: 373
Сума договору: 786 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 655 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 11.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s