-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для харчоблоку Опорного навчального закладу "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
Оголошено тендер
838 600.00
UAH
Номер:
f9725c43681b4595a70e0e0eedbf8527
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-26-001677-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40224015
-
Адреса:
48523, Україна, Тернопільська область, Заводське, вул.Чарнецького, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40224015
-
Адреса:
48523, Україна, Тернопільська область, Заводське, вул.Чарнецького, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
838 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для харчоблоку Опорного навчального закладу "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.08.2021 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОбладнання для харчоблоку Опорного навчального закладу "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
Сума670 880.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОбладнання для харчоблоку Опорного навчального закладу "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
Сума167 720.00 UAH