-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (паливо дизельне, бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-003790-a
Завершена
286 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 860.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 860.00 UAH
Номер:
0f3b775aa5c946278ed97239c7b491df
Внутрішній номер закупівлі:
11233648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-003790-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
286 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 860.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 08:43 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 08:43 - 11.09.2021 15:00
Аукціон:
13.09.2021 14:42 - 13.09.2021 15:05
Період кваліфікації:
13.09.2021 15:05 - 14.09.2021 11:25
Період завантаження договору:
14.09.2021 11:25 - 04.10.2021 11:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне (талони)
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, За адресами Автозаправних станцій Учасника
На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, За адресами Автозаправних станцій Учасника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД МТК"
Оскарження: 14.09.2021 11:25 - 25.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Другий +380678171010 mtcmanagertwo@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Оскарження: 14.09.2021 11:25 - 25.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
246 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
246 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.09.2021 11:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
ТОВ "НАДЕЖДА 1988"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895048
-
Контактна особа:
Менеджер Надежда +380504229182 a.gergel@bvsua.com
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Зіньківська, будинок 19Б
Початкова пропозиція
272 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
11a97297d3a848279805fa3a182fcdd8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-003790-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТД МТК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Другий +380678171010 mtcmanagertwo@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Номер договору:
21-159
Сума договору:
295 740.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
246 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.09.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
27.09.2021 00:00
Статус:
Підписаний