-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (паливо дизельне, бензин А-95)
295 740.00
UAH з ПДВ
Номер:
11a97297d3a848279805fa3a182fcdd8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-003790-a-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТД МТК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43621716
-
Контактна особа:
Менеджер Другий +380678171010 mtcmanagertwo@gmail.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЛОБИНСЬКА, будинок 2, офіс 207/2
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21-159
Дата підписання:
27.09.2021 00:00
Період дії договору:
27.09.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору:
295 740.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 290.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне (талони)
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, За адресами Автозаправних станцій Учасника
На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, За адресами Автозаправних станцій Учасника
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7a57f1b5f9d74994911e9e98ac447906
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись п. 8 част. 5 ст. 41 та част. 6 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25 грудня 2015 року для проведення процедури закупівлі на початку 2022 року, Сторони дійшли згоди продовжити дію Договору та внести зміни до п. 10.1. розділу Х «Строк дії договору», виклавши його в наступній редакції: «10.1. Договір набирає чинності з дня його підписання та проставляння ними своїх печаток (у разі їх використання) і діє до 28 лютого 2022 року.»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5ce0b96b1f534bf6bd2d622415f75e5a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII (в редакції Закону №114-IX від 19.09.2019 р.) та керуючись частиною 6 статті 41 Сторони дійшли згоди збільшити суму Договору №21-159 від 27 вересня 2021 р. на 49 290,00 грн. (сорок дев’ять тисяч двісті дев’яносто грн. 00 коп.), що не перевищує 20% суми Договору, виклавши пункт 3.1. розділу ІІІ «Ціна договору» в наступній редакції: Пункт 3.1. розділ ІІІ «Ціна договору»: Ціна цього Договору становить 295 740,00 грн. (двісті дев’яносто п’ять тисяч сімсот сорок грн. 00 коп.), у тому числі: ПДВ – 49 290,00 грн. (сорок дев’ять тисяч двісті дев’яносто грн. 00 коп.). 2. Нову специфікацію викласти в редакції Додатку №1 до Додаткової угоди №2 до Договору про закупівлю товарів №21-159 від 27 вересня 2021 р.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2a309ea2fa354ba09d1c0de88b71e8e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись п. 8 част. 5 ст. 41 та част. 6 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VIII від 25 грудня 2015 року для проведення процедури закупівлі на початку 2022 року, Сторони дійшли згоди: 1. Продовжити дію Договору та внести зміни до п. 10.1. розділу X "Строк дії договору", виклавши його в наступній редакції: "10.1. Договір набирає чинності з дня його підписання та проставляння ними своїх печаток (у разі їх використання) і діє до 31 березня 2022 року"; 2. Збільшити суму Договору №21-159 від 27 вересня 2021 р. на 49 290,00 грн. (Сорок дев'ять тисяч двісті дев'яносто грн. 00 коп.), що не перевищує 20% суми Договору, виклавши пункт 3.1. розділу III "Ціна договору" в наступній редакції: "Пункт 3.1.1 розділ ІІІ "Ціна договору": Ціна цього Договору становить 295 740,00 грн. (Двісті дев'яносто п'ять тисяч сімсот сорок грн. 00 коп.), у тому числі: ПДВ - 49 290,00 грн. (Сорок дев'ять тисяч двісті дев'яносто грн. 00 коп.); 3. Нову специфікацію викласти в редакції Додатку №1 до Додаткової угоди №2/2 до Договору про закупівлю товарів №21-159 від 27 вересня 2021 р.; Додаткові угоди №1 та №2 оприлюднені 28.12.2021 р. вважати недійсними.
Номер додаткової угоди:
1/1, 2/2
Дата внесення змін до договору:
24.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано