-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування))
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-005065-a
Ідентифікаційний код: 26404232. Місцезнаходження: Україна, 70403, Запорізька обл., Запорізький р-н, село Августинівка, вулиця Молодіжна, будинок 63. Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 ч.1 статті 2 Закону. Код послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 - 55321000-6 - Послуги з готування їжі.
Завершена
124 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 240.00 UAH
Номер:
3f478b3fb6cc46089c3dcbcc2d64e0af
Внутрішній номер закупівлі:
11222338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-25-005065-a
Замовник:
АВГУСТИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404232
-
Адреса:
70403, Україна, Запорізька область, c. Августинівка Запорізький район, вул. Молодіжна, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Вікторівна Кий +380972841803 avguschool@gmail.com http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
124 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 240.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2021 12:44 - 04.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2021 12:44 - 14.09.2021 23:00
Аукціон:
15.09.2021 11:00 - 15.09.2021 11:29
Період кваліфікації:
15.09.2021 11:29 - 24.09.2021 15:16
Період завантаження договору:
24.09.2021 15:16 - 14.10.2021 15:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описозрахунки проводяться шляхом переказу Замовником грошових коштів на поточний рахунок Виконавця на підставі Акту наданих послуг (Додаток 2) впродовж 30 банківських днів з дати підписання актів Замовником. Бюджетні зобов’язання за Договором виникають у Замовника у разі затвердження відповідних бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
70403, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с. Августинівка, вул. Молодіжна, буд. 63
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОМКОМБТОРГ"
Оскарження: 17.09.2021 10:12 - 28.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43349647
-
Контактна особа:
Олексій Зозуля +380678981406 promkombtorg@gmail.com
-
Адреса:
50069, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 5-Б
Оскарження: 17.09.2021 10:12 - 28.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
86 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.09.2021 10:12
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
ФОП "ГОРОБЕЦЬ МАРИНА ГРИГОРІВНА"
Оскарження: 24.09.2021 10:59 - 05.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3056508642
-
Контактна особа:
Марина Горобець +380634685861 gorob111@ukr.net
-
Адреса:
69114, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Воронезька, будинок 34, квартира 108
Оскарження: 24.09.2021 10:59 - 05.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
116 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 484.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2021 10:59
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
Оскарження: 24.09.2021 15:16 - 05.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Ігор Скрипка +380678981406 anna.kudrahova@gmail.com
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА, будинок 20-А
Оскарження: 24.09.2021 15:16 - 05.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
124 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
111 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2021 15:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
6418923bf7694cafbc2d510557d4f928
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-25-005065-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Ігор Скрипка +380678981406 anna.kudrahova@gmail.com
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА, будинок 20-А
Номер договору:
27/21
Сума договору:
39 030.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
13.10.2021 17:48
Статус:
Виконаний