• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування))

39 030.00 UAH без ПДВ
Номер: 6418923bf7694cafbc2d510557d4f928
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-25-005065-a-b1
Замовник: АВГУСТИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору: 27/21
Дата підписання: 13.10.2021 17:48
Період дії договору: 13.10.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Сума договору: 39 030.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 39 030.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування))
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 70403, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с. Августинівка, вул. Молодіжна, буд. 63 На карті

Внесені зміни

    Номер: d98b9102b5794ed7ae240b978d15122a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони, уклали дану додаткову угоду, на підставі п. 1, ч. 5 статті 41 Законом України «Про публічні закупівлі» від 19.04.2020 № 922-VIII, а саме зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника, уклали дану Додаткову угоду до Договору № 27/21 від 13.10.2021року про таке: 1. Внести зміни до п.3.1. п. ІІІ. ЦІНА ДОГОВОРУ та викласти в новій редакції: «3.1. Зменшити суму договору на -11 490,00 грн. ( одинадцять тисяч чотириста дев’яносто грн. 00 коп.) без ПДВ. , та становить 100 110,00грн. ( сто тисяч со десять грн.00 коп.) без ПДВ.»
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 1
    Дата внесення змін до договору: 21.10.2021 14:05
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 1харч до дог 2721.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 39504b7ba8fb4eebbccc1d7bbb775602
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 09.12.2021 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду харч2 09 12 21.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ab8b33ddef7d496e9dfa545ca13424db
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Згідно п. 3.3. Ціна договору не повинна змінюватись після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов’язань Сторонами, крім випадків, визначених ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями): 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2. Сторони домовилися внести зміни ч.3. Договору « ЦІНА ДОГОВОРУ», а саме п. 3.1. Ціна договору зменшується на 6 725,00 грн. ( шість тисяч сімсот двадцять п’ять грн. 00 коп.) без ПДВ. , та становить 34 625,00 грн. ( тридцять чотири тисячі шістсот двадцять п’ять грн.00 коп.) без ПДВ. 3. Керуючись ст.651,653,654 Цивільного кодексу України, а також на підставі ч.6ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) та деяких інших законодавчих актів України що до вдосконалення публічних закупівель від 19.09.2019 №114-IX ( на далі закони) , а саме: Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Сторони дійшли згоди: З метою розрахунку за надані послуги в січні-лютому 2022 року з постачальником, на час проведення процедури закупівлі . Сторони домовилися: 1). п.10.1. Договору №27/21 від 13.10.2021р.,викласти в наступній редакції : Цей Договір набирає чинності з моменту підписання його сторонами і діє до 28.02.2022 року та до повного виконання своїх зобов’язань. 4. Інші умови вище вказаного Договору, не змінені цією Угодою, залишаються чинними у цій редакції, в якій вони викладені сторонами раніше, і сторони підтверджують її обов’язковість для себе. 5. Ця Додаткова угода укладається і підписується у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, яка є невід’ємною частиною Договору, та вступає в силу з моменту її підписання Сторонами.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 3
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2021 13:23
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ Августинівка харчування_2230.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 4e344b45734d403c8e5ad991ebbc9c88
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ст. 651, 653 та 654 Цивільного кодексу України, а також на підставі частини 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 року № 114-ІХ) (надалі – Закон), а саме: дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку, Сторони домовились: 1. Внести зміни до п.2.3. розділу ІІ «КІЛЬКІСТЬ ТА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ» Договору та викласти в новій редакції: «2.3. Кількість послуг протягом 2022 р.: 176 порцій.» 2. Внести зміни до п.3.1. розділу ІІІ «ЦІНА ДОГОВОРУ» Договору та викласти в новій редакції: «3.1. сума договору збільшується на – 6 920,00 грн. (шість тисяч дев’ятсот двадцять грн. 00 коп.) без ПДВ, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, таким чином загальна сума договору становить – 41 545,00грн. (сорок одна тисяча п’ятсот сорок п’ять грн. 00 коп.) без ПДВ.» 3. Додаток 1 до Договору викласти в новій редакції. 4. Додаток 1 до Договору є невід’ємною частиною Договору та додається до цієї додаткової угоди. 5. Інші умови Договору та Додатків до нього, не зазначені у даній додатковій угоді залишаються без змін. 6. Ця додаткова угода укладена у 2-х примірниках, кожний має однакову юридичну силу та є невід’ємною частиною Договору, вступає в силу з моменту її підписання та діє 28 лютого 2022 року, а в частині зобов’язань, до повного їх виконання.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 4
    Дата внесення змін до договору: 04.02.2022 08:42
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 4 Люкс снаб 04 02 22 Августинівка +20%.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 41e0889ef17e407dbec505c89e32db97
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись ст. 651, 653 та 654 Цивільного кодексу України, а також на підставі частини 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (у редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 року № 114-ІХ) (надалі – Закон), а саме: 1. Згідно п. 3.3. Ціна договору не повинна змінюватись після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов’язань Сторонами, крім випадків, визначених ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями): 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2. Внести зміни до п.3.1. розділу ІІІ «ЦІНА ДОГОВОРУ» Договору та викласти в новій редакції: «3.1. сума договору зменшується на – 2 515,00 грн. (дві тисячі п’ятсот п’ятнадцять грн. 00 коп.) без ПДВ, таким чином загальна сума договору становить – 39 030,00 грн. (тридцять дев’ять тисяч тридцять грн. 00 коп.) без ПДВ.» , у тому числі : - сума фінансування у 2021 році складає 34 625,00 грн. (тридцять чотири тисячі шістсот двадцять п’ять грн. 00 коп..), без ПДВ. - сума фінансування у 2022 році складає 4405,00 грн. (чотири тисячі чотириста п’ять грн. 00 коп.), без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 5
    Дата внесення змін до договору: 15.02.2022 09:13
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 5 харч 15 02 2022 Августинівка.pdf
p7s
sign.p7s