-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція зовнішніх мереж для електропостачання оздоровчого центру з льодовою ареною по просп. Богдана Хмельницького, 46/9, м. Мелітополь Запорізька область
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-002399-b
Категорія замовника:п.1 ч.4.статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі";Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.Визначальним є текст, викладений українською мовою.Предмет закупівлі визначено з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (зі змінами).
Завершена
3 591 850.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 35 918.51 UAH
мін. крок: 1% або 35 918.51 UAH
Номер:
8ebc37c86959408abeaf124ee432b7c3
Внутрішній номер закупівлі:
11211374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-20-002399-b
Замовник:
Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054091
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул.Чернишевського, буд. 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Попелешко Олена Андріївна +380619448093 oks@mlt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 591 850.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
35 918.51 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 17:43 - 28.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2021 17:43 - 07.09.2021 09:00
Аукціон:
08.09.2021 11:26 - 08.09.2021 11:49
Період кваліфікації:
08.09.2021 11:49 - 22.09.2021 17:09
Період завантаження договору:
22.09.2021 17:09 - 12.10.2021 17:09
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписПісля надання акту (актів) виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрядні роботи по об’єкту: «Реконструкція зовнішніх мереж для електропостачання оздоровчого центру з льодовою ареною по просп. Богдана Хмельницького, 46/9, м. Мелітополь Запорізька область»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72319, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, 46/9
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛОБАЛ ЕЛЕКТРИК"
Оскарження: 22.09.2021 17:09 - 03.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33961559
-
Контактна особа:
Микола Данильченко +380504568831 ge16122006@gmail.com
-
Адреса:
69059, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПАРАМОНОВА, будинок 7, квартира 81
Оскарження: 22.09.2021 17:09 - 03.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 525 390.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 525 390.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.09.2021 17:09
Відповіді на вимоги
10
Документи
86
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРОРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38520991
-
Контактна особа:
Сарський Андрій Олександрович 380677215284 KINGSARS@UKR.NET
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69095, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Олександрівський район, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 159 А, приміщення 2
Початкова пропозиція
3 589 935.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 589 935.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
925e9697d2064e0fb101e7303c5602d1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-20-002399-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ГЛОБАЛ ЕЛЕКТРИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33961559
-
Адреса:
69059, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПАРАМОНОВА, будинок 7, квартира 81
Номер договору:
12 Р/21
Сума договору:
3 525 390.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 937 825.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Підрядні роботи по об’єкту: «Реконструкція зовнішніх мереж для електропостачання оздоровчого центру з льодовою ареною по просп. Богдана Хмельницького, 46/9, м. Мелітополь Запорізька область»: 3 525 390.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
05.10.2021 00:00
Статус:
Розірваний