-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція зовнішніх мереж для електропостачання оздоровчого центру з льодовою ареною по просп. Богдана Хмельницького, 46/9, м. Мелітополь Запорізька область
3 525 390.00
UAH з ПДВ
Номер:
925e9697d2064e0fb101e7303c5602d1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-20-002399-b-a1
Замовник:
Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054091
-
Контактна особа:
Попелешко Олена Андріївна +380619448093 oks@mlt.gov.ua
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул.Чернишевського, буд. 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ГЛОБАЛ ЕЛЕКТРИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33961559
-
Адреса:
69059, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПАРАМОНОВА, будинок 7, квартира 81
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Підрядні роботи по об’єкту: «Реконструкція зовнішніх мереж для електропостачання оздоровчого центру з льодовою ареною по просп. Богдана Хмельницького, 46/9, м. Мелітополь Запорізька область»: 3 525 390.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
12 Р/21
Дата підписання:
05.10.2021 00:00
Період дії договору:
05.10.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
3 525 390.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 587 565.00 UAH)
Оплачено:
3 432 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 572 080.00 UAH)
Причини розірвання договору:
взаємна згода
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписПісля надання акту (актів) виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрядні роботи по об’єкту: «Реконструкція зовнішніх мереж для електропостачання оздоровчого центру з льодовою ареною по просп. Богдана Хмельницького, 46/9, м. Мелітополь Запорізька область»
Кількість
1 роб
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72319, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Богдана Хмельницького, 46/9
На карті