-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання: цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор для "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-009736-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
1714533d61a64c3fadc95752e76b54bf
Внутрішній номер закупівлі:
11209264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-20-009736-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Шпортило +380485596100 voms43187500@ukr.net https://vizirska-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 15:48 - 26.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2021 15:48 - 05.09.2021 00:00
Аукціон:
06.09.2021 14:53 - 06.09.2021 15:16
Період кваліфікації:
06.09.2021 15:16 - 15.09.2021 15:09
Період завантаження договору:
15.09.2021 15:09 - 05.10.2021 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова документ-камера
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інтерактивна дошка
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Телевізор
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПОПОВ СЕРГІЙ ЕДУАРДОВИЧ"
Оскарження: 10.09.2021 14:39 - 21.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3314717057
-
Контактна особа:
Сергій Попов +380931982255 foppopov01@gmail.com
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, Лиманський р-н, село Першотравневе, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 12
Оскарження: 10.09.2021 14:39 - 21.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.09.2021 14:39
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"
Оскарження: 15.09.2021 15:09 - 26.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42689160
-
Контактна особа:
Максим Кушнир +38631575020 apagoph@gmail.com
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 23, корпус 5
Оскарження: 15.09.2021 15:09 - 26.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
499 998.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 998.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2021 15:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
9887265657b94b668528ed569d11482d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-20-009736-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42689160
-
Контактна особа:
Максим Кушнир +38631575020 apagoph@gmail.com
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 23, корпус 5
Номер договору:
169
Сума договору:
499 998.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
416 665.14 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
27.09.2021 10:56
Статус:
Виконаний