-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання: цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом, інтерактивна дошка, телевізор для "Нової української школи"
499 998.16
UAH з ПДВ
Номер:
9887265657b94b668528ed569d11482d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-20-009736-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Контактна особа:
Вікторія Шпортило +380485596100 voms43187500@ukr.net https://vizirska-osvita.gov.ua/
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42689160
-
Контактна особа:
Максим Кушнир +38631575020 apagoph@gmail.com
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 23, корпус 5
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
169
Дата підписання:
27.09.2021 10:56
Період дії договору:
27.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
499 998.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 333.02 UAH)
Оплачено:
499 998.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 333.02 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова документ-камера
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мультимедійний проєктор з короткофокусним об’єктивом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інтерактивна дошка
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Телевізор
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації