-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ліцей №10 Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Івана Алексєєва, 3, м. Мелітополь Запорізька область-реконструкція
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-009106-a
Категорія замовника:п.1 ч.4.статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі";Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.Визначальним є текст, викладений українською мовою.Предмет закупівлі визначено з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (зі змінами).
Завершена
13 469 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 134 697.66 UAH
мін. крок: 1% або 134 697.66 UAH
Номер:
6b164dff8d894a1b8763ab0f5e5c72cb
Внутрішній номер закупівлі:
11208172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-20-009106-a
Замовник:
Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054091
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул.Чернишевського, буд. 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Попелешко Олена Андріївна +380619448093 oks@mlt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
13 469 766.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
134 697.66 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 15:20 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2021 15:20 - 13.09.2021 09:00
Аукціон:
14.09.2021 12:05 - 14.09.2021 12:28
Період кваліфікації:
14.09.2021 12:28 - 24.09.2021 13:55
Період завантаження договору:
24.09.2021 13:55 - 14.10.2021 13:55
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник має право перераховувати Підряднику аванс в розмірі не більш ніж 30% вартості річного обсягу робіт. Підрядник зобов’язується використати одержаний аванс на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів протягом трьох місяців після одержання авансу.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях30 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписПісля надання акту (актів) виконаних робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрядні роботи по об’єкту: «Ліцей №10 Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Івана Алексєєва, 3, м. Мелітополь Запорізька область-реконструкція»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
72319, Україна, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Івана Алексєєва, 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕЛСІТІ"
Оскарження: 24.09.2021 13:55 - 05.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41490056
-
Контактна особа:
Володимир Новосельцев +380972794981 novoseltsev79@gmail.com
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 67, квартира 121
Оскарження: 24.09.2021 13:55 - 05.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
13 439 157.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 304 459.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2021 13:55
Відповіді на вимоги
10
Документи
114
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31061880
-
Контактна особа:
Гребенчук Сергій Сергійович 380577000788 TOV-BUDIVELNIK@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 61144, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 17, квартира 343
Початкова пропозиція
13 458 627.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 323 929.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c144285b4a844909d65e26cf27d0e4c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-20-009106-a-b1
Постачальник:
ТОВ "МЕЛСІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41490056
-
Контактна особа:
Володимир Новосельцев +380972794981 novoseltsev79@gmail.com
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 67, квартира 121
Номер договору:
13 Р/21
Сума договору:
13 304 459.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 087 049.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
05.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний