-
Відкриті торги
-
КЕП
Ліцей №10 Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Івана Алексєєва, 3, м. Мелітополь Запорізька область-реконструкція
Оголошено тендер
13 469 766.00
UAH
Номер:
ca035819fce4435fac3dc16ad73600c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-20-001793-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054091
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул.Чернишевського, буд. 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054091
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул.Чернишевського, буд. 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
13 469 766.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ліцей №10 Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Івана Алексєєва, 3, м. Мелітополь Запорізька область-реконструкція
Примітки:
Категорія замовника:п.1 ч.4.статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі";Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.Визначальним є текст, викладений українською мовою.Предмет закупівлі визначено з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
20.08.2021 14:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підрядні роботи по об’єкту: «Ліцей №10 Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Івана Алексєєва, 3, м. Мелітополь Запорізька область-реконструкція »
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти місцевого бюджету та/або кошти державного бюджету та/ або інші не заборонені законодавством джерела фінансування
Сума13 469 766.00 UAH