-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015 - 09120000-6 — «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-002701-c
Торги не відбулися
622 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 110.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 110.00 UAH
Номер:
3d39344eca0840368b3d154fbf861bad
Внутрішній номер закупівлі:
11203320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-20-002701-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Жовтневе трамвайне депо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37765988
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, Харків, вул.Москалівська, буд. 199 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максимов Олексій Олегович 380577352473 nmarkinovich@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
622 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 110.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 13:16 - 27.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2021 13:16 - 06.09.2021 14:00
Аукціон:
з 07.09.2021 15:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ код за ДК 021:2015 - 09120000-6 — «Газове паливо»
Кількість
31100 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, Харків, Вул. Болбочана Петра буд.54
Початкова пропозиція
613 914.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
613 914.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
102
Скарги
0