-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015 - 09120000-6 — «Газове паливо»
Оголошено тендер
622 000.00
UAH
Номер:
a6f0b5eb6804475dbac9cc7b99687f86
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-20-002500-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Жовтневе трамвайне депо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37765988
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, Харків, вул.Москалівська, буд. 199 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Жовтневе трамвайне депо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37765988
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, Харків, вул.Москалівська, буд. 199 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
622 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код за ДК 021:2015 - 09120000-6 — «Газове паливо»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
20.08.2021 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума622 000.00 UAH