• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Брикети торфові

Брикети торфові ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо

Торги відмінено

1 115 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 154.40 UAH
Номер: 59989c8804a342f7b71109e3db85d251
Внутрішній номер закупівлі: 11171763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-18-002399-b   
Замовник: СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Кукла Наталія 380990132875 ssr.dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 115 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 154.40 UAH
Період уточнення: 18.08.2021 17:47 - 24.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2021 17:47 - 03.09.2021 19:00
Аукціон: з 06.09.2021 11:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торфові
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 689 тонни
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 44543, Україна, Волинська область, Сошичне, Ковельська,102 На карті

Інформація про скасування

Номер: e1ad27de4e0447529c511fecfe14d1fa
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відмінити процедуру відкритих торгів згідно предмету закупівлі «Брикети торфові». код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09110000-3 – Тверде з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 32 Закону, а саме: (ч.1 п.2 ст 32 Закону неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути) в тендернiй документацiї виявленi помилки, якi потребують виправлення і доопрацювання
Період оскарження: 02.09.2021 17:36 - 13.09.2021 00:00
Дата опублікування: 02.09.2021 17:36
Дата виконання: 13.09.2021 00:03
Статус:
Виконано