-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети торфові
Оголошено тендер
1 115 440.00
UAH
Номер:
00433ace1c604cacb8bf88f529a61dcd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-18-004772-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 115 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Брикети торфові
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.08.2021 17:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 115 440.00 UAH