-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Поточний ремонт частини приміщення АЗПСМ № 3 за адресою: вул. Сучкова, 40, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.»
Тендер Prozorro UA-2017-07-27-001614-b
Завершена
455 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 550.00 UAH
Номер:
dd4558c55909402d85fba37894bb9e91
Внутрішній номер закупівлі:
1116369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-27-001614-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37734221
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вячеслав Мігрін 0569375665 buhnovcentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 550.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2017 15:58 - 04.08.2017 15:38
Період прийому пропозицій:
27.07.2017 15:58 - 14.08.2017 15:38
Аукціон:
15.08.2017 11:08 - 15.08.2017 11:35
Період кваліфікації:
15.08.2017 11:35 - 21.08.2017 14:12
Період завантаження договору:
21.08.2017 14:10 - 10.09.2017 14:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Поточний ремонт частини приміщення АЗПСМ № 3 за адресою: вул. Сучкова, 40, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.11.2017
Місце постачання
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пашковський О.І.
Оскарження: 15.08.2017 11:35 - 01.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2885905338
-
Контактна особа:
Пашковський Олег Ігорович +380673528000 006626@mail.ru
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Полігонна 18/34
Оскарження: 15.08.2017 11:35 - 01.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
405 168.43 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 168.43 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.08.2017 14:10
Документи
49
Скарги
0
ФОП Троценко В.Г.
Оскарження: 21.08.2017 14:10 - 01.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2643106138
-
Контактна особа:
Троценко Віталій Григорович +380984427835 v.trotcenko@ukr.net
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, вул.Червоноармійська будинок 24 квартира 28
Оскарження: 21.08.2017 14:10 - 01.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
437 414.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 864.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2017 14:12
Документи
6
Скарги
0
ФОП "Коновалов Олексій Геннадійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800508959
-
Контактна особа:
Олексій Коновалов +380663828899 dnepr8959@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЧКАЛОВА, будинок 13, квартира 1
Початкова пропозиція
446 421.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
f05e73ae1c0b461fafe9193ceb4ed57f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-27-001614-b-a1
Постачальник:
ФОП Троценко В.Г.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2643106138
-
Контактна особа:
Троценко Віталій Григорович +380984427835 v.trotcenko@ukr.net
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, вул.Червоноармійська будинок 24 квартира 28
Номер договору:
121
Сума договору:
432 864.26 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
06.09.2017 14:58
Статус:
Підписаний