-
Відкриті торги
-
КЕП
«Поточний ремонт частини приміщення АЗПСМ № 3 за адресою: вул. Сучкова, 40, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.»
432 864.26
UAH з ПДВ
Номер:
f05e73ae1c0b461fafe9193ceb4ed57f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-27-001614-b-a1
Постачальник:
ФОП Троценко В.Г.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2643106138
-
Контактна особа:
Троценко Віталій Григорович +380984427835 v.trotcenko@ukr.net
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, вул.Червоноармійська будинок 24 квартира 28
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
121
Дата підписання:
06.09.2017 14:58
Період дії договору:
06.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
432 864.26 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 432 864.26 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Поточний ремонт частини приміщення АЗПСМ № 3 за адресою: вул. Сучкова, 40, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.11.2017
Місце постачання
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40
На карті