-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
21П-143_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС)
Тендер Prozorro UA-2021-08-17-005942-a
Торги не відбулися
711 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 14 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 14 000.00 UAH
Номер:
f76cecff91bc4a4f84dd95a9d711e44e
Внутрішній номер закупівлі:
11143143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-17-005942-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Додаткова контактна особа:
Дорошенко Максим +380442069613 maksym.doroshenko@ugv.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Верещака +380502393984 oleh.vereshchaka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
711 120.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 000.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2021 13:37 - 08.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2021 13:37 - 18.09.2021 15:00
Період прекваліфікації:
18.09.2021 15:02 - 18.10.2021 00:00
Аукціон:
з 18.10.2021 13:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПротягом 30 календарних днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг та наданого Виконавцем рахунку на оплату.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79342200-5 Промоційні послуги (Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПАРОБІЙ ВАЛЕНТИНА ЮРІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3047207504
-
Контактна особа:
Валентина Паробій +380679796737 andrewkopylov@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ СРІБНОКІЛЬСЬКА, будинок 8 А, квартира 82
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
12.10.2021 12:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0