-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС
Оголошено тендер
711 120.00
UAH
Номер:
c74b0f8f3de0456ca66743f25a07fbfe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-03-007219-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
711 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з популяризації пального Shebel - формування лояльності працівників до пального Shebel у власній та партнерських мережах АЗС
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування:
03.08.2021 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума711 120.00 UAH