• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"

Торги не відбулися

38 950.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 194.75 UAH
Номер: 8b5ff336abde4bfc92490dc0204dfa7d
Внутрішній номер закупівлі: 11108372
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-13-007573-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
Контактна особа: Тетяна Собківська +380456592372 sobkivskat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 38 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 194.75 UAH
Період уточнення: 13.08.2021 14:55 - 20.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2021 14:55 - 30.08.2021 23:59
Аукціон: з 31.08.2021 12:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 5764 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул.Київська №57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛОС КОМПАНІ"
Початкова пропозиція 31 812.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 812.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 30
Скарги 0