-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
Оголошено тендер
38 950.00
UAH
Номер:
11da262834474f86a1573e8d22e6eb6c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-13-009255-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
38 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
13.08.2021 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума38 950.00 UAH