-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09120000-6 - Газове паливо; Газ скраплений для заправки автомобілів (в талонах, або їх аналоги)
Тендер Prozorro UA-2021-08-12-002817-c
Торги не відбулися
12 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
Номер:
61637d2792b64988941506e193d32687
Внутрішній номер закупівлі:
11092753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-12-002817-c
Замовник:
КП "Великодимерське"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32183650
-
Адреса:
07442, Україна, Київська область, смт Велика Димерка, вул.Бобрицька,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Савич Наталія Григорівна +380459447138 kp-vd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
120.00 UAH
Період уточнення:
12.08.2021 16:46 - 18.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2021 16:46 - 28.08.2021 16:51
Аукціон:
з 30.08.2021 14:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09120000-6 - Газове паливо; Газ скраплений для заправки автомобілів (в талонах, або їх аналоги)
Кількість
680 літр
Період постачання
до 31.12.2021