-
Відкриті торги
-
КЕП
09120000-6 - Газове паливо; Газ скраплений для заправки автомобілів (в талонах, або їх аналоги)
Оголошено тендер
12 000.00
UAH
Номер:
86965318fd67476280598cfb7afc1c99
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-12-002234-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Великодимерське"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32183650
-
Адреса:
07442, Україна, Київська область, смт Велика Димерка, вул.Бобрицька,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Великодимерське"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32183650
-
Адреса:
07442, Україна, Київська область, смт Велика Димерка, вул.Бобрицька,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09120000-6 - Газове паливо; Газ скраплений для заправки автомобілів (в талонах, або їх аналоги)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.08.2021 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 000.00 UAH