-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фільтри повітряні Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Тендер Prozorro UA-2021-08-11-003078-a
Завершена
358 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 790.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 790.00 UAH
Номер:
d14e8e2d998b4156a123499a06d3a523
Внутрішній номер закупівлі:
11060672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-11-003078-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ М.М.АМОСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493562
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Амосова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Конюшок +380442498999 amosova@ukr.net http://amosovinstitute.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
358 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 790.00 UAH
Період уточнення:
11.08.2021 11:20 - 17.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2021 11:20 - 27.08.2021 11:00
Аукціон:
30.08.2021 11:15 - 30.08.2021 11:44
Період кваліфікації:
30.08.2021 11:44 - 01.09.2021 15:32
Період завантаження договору:
01.09.2021 15:32 - 21.09.2021 15:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за товар, який поставлено Постачальником, проводиться за фактом поставки у строк до 30 робочих днів, у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НЕРА-фільтр Н14 610х610х78
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 29.12.2021
НЕРА-фільтр Н14 610х610х54
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 29.12.2021
НЕРА-фільтр Н14 1220х610х78
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 29.12.2021
НЕРА-фільтр Н14 520х520х78
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 29.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КБ ТЕХНОФІЛЬТР"
Оскарження: 01.09.2021 15:30 - 12.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38161323
-
Контактна особа:
Якуба Яніна 380675004090 kb-tf@ukr.net https://technofilter.com.ua
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси, 18010, Черкаська обл., місто Черкаси, Соснівський район, ВУЛИЦЯ СУМГАЇТСЬКА, будинок 5
Оскарження: 01.09.2021 15:30 - 12.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
120 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.09.2021 15:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "Селтон"
Оскарження: 01.09.2021 15:32 - 12.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32556556
-
Контактна особа:
Олександр Никифоров +380504626295, +380442449733 st@selton.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ РЕЗЕРВНА, будинок 29
Оскарження: 01.09.2021 15:32 - 12.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
231 316.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 316.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2021 15:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "Деллінг-Стандарт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38725967
-
Контактна особа:
Семенченко Роман Олександрович +380672386788 romandelling@gmail.com https://delling-standart.com/
-
Адреса:
04060, Україна, Київська область, Київ, вулиця Щусеева, дом 10
Початкова пропозиція
234 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2f40ad89fc041ed982f567349835df7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-11-003078-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Селтон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32556556
-
Контактна особа:
Олександр Никифоров +380504626295, +380442449733 st@selton.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ РЕЗЕРВНА, будинок 29
Номер договору:
102ФП
Сума договору:
231 316.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
192 764.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2021 00:00 - 29.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.09.2021 11:23
Статус:
Виконаний