-
Відкриті торги
-
КЕП
Фільтри повітряні Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
231 316.80
UAH з ПДВ
Номер:
e2f40ad89fc041ed982f567349835df7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-11-003078-a-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ М.М.АМОСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493562
-
Контактна особа:
Олександр Конюшок +380442498999 amosova@ukr.net http://amosovinstitute.org.ua
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Амосова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Селтон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32556556
-
Контактна особа:
Олександр Никифоров +380504626295, +380442449733 st@selton.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ РЕЗЕРВНА, будинок 29
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Номер договору:
102ФП
Дата підписання:
14.09.2021 11:23
Період дії договору:
14.09.2021 00:00 - 29.12.2021 00:00
Сума договору:
231 316.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 552.80 UAH)
Оплачено:
231 316.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 552.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НЕРА-фільтр Н14 610х610х78
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 29.12.2021
НЕРА-фільтр Н14 610х610х54
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 29.12.2021
НЕРА-фільтр Н14 1220х610х78
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 29.12.2021
НЕРА-фільтр Н14 520х520х78
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 29.12.2021