-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пластмасові вироби (Пробірки пластикові)
Тендер Prozorro UA-2021-08-10-004499-a
Завершена
436 058.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 616.35 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 616.35 UAH
Номер:
9c09ce5a6b764bcead3f90e35a1e5f0a
Внутрішній номер закупівлі:
11042510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-10-004499-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Миколаївна Перепьолкіна +380522553334 kol_tender@ukr.net http://hospital.edukit.kr.ua/vidkriti_dani/publichni_zakupivli/
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
436 058.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 616.35 UAH
Період уточнення:
10.08.2021 11:34 - 16.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2021 11:34 - 26.08.2021 18:00
Аукціон:
27.08.2021 12:53 - 27.08.2021 13:16
Період кваліфікації:
27.08.2021 13:16 - 28.08.2021 08:24
Період завантаження договору:
28.08.2021 08:24 - 17.09.2021 08:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію поставленого Товару по Договору здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після фактичної поставки Товару на підставі належним чином оформлених документів, що підтверджують фактичне отримання Товарів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пробірка пластикова, з кришкою 2 мл 500 шт/уп
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою
Кількість
36000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірки 16*100 з активатором згортання
Кількість
65000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка круглодонна с плоскою кришкою 10 мл
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл
Кількість
15000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл
Кількість
3500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Демиденко Ю.Ю.
Оскарження: 28.08.2021 08:24 - 08.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3166906007
-
Контактна особа:
немає немає немає +380997896443 udemidenko56@gmail.com
-
Адреса:
61170, Україна, Харківська область, Харків, вул. Тимурівців, 25
Оскарження: 28.08.2021 08:24 - 08.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
329 215.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
329 215.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2021 08:24
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ФОП "МАТУШКІНА СВІТЛАНА ГЕОРГІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1958301441
-
Контактна особа:
Светлана Матушкина +38965333946 svgm@ukr.net
-
Адреса:
61170, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЛАДИСЛАВА ЗУБЕНКА, будинок 72, квартира 27
Початкова пропозиція
364 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf333f58fa824e73bfe395a06ec67d08
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-10-004499-a-a1
Постачальник:
ФОП Демиденко Ю.Ю.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3166906007
-
Контактна особа:
немає немає немає +380997896443 udemidenko56@gmail.com
-
Адреса:
61170, Україна, Харківська область, Харків, вул. Тимурівців, 25
Номер договору:
87-ТР/21
Сума договору:
329 215.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пробірка пластикова, з кришкою 2 мл 500 шт/уп: 190.00000 UAH без ПДВ
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою: 1.50000 UAH без ПДВ
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується: 2.10000 UAH без ПДВ
Пробірки 16*100 з активатором згортання: 3.35000 UAH без ПДВ
Пробірка круглодонна с плоскою кришкою 10 мл: 270.00000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл: 2.60000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл: 2.85000 UAH без ПДВ
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою: 1.50000 UAH без ПДВ
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується: 2.10000 UAH без ПДВ
Пробірки 16*100 з активатором згортання: 3.35000 UAH без ПДВ
Пробірка круглодонна с плоскою кришкою 10 мл: 270.00000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл: 2.60000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл: 2.85000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.09.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
08.09.2021 10:19
Статус:
Виконаний