-
Відкриті торги
-
КЕП
Пластмасові вироби (Пробірки пластикові)
329 215.00
UAH без ПДВ
Номер:
bf333f58fa824e73bfe395a06ec67d08
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-10-004499-a-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994942
-
Контактна особа:
Вікторія Миколаївна Перепьолкіна +380522553334 kol_tender@ukr.net http://hospital.edukit.kr.ua/vidkriti_dani/publichni_zakupivli/
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 2/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Демиденко Ю.Ю.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3166906007
-
Контактна особа:
немає немає немає +380997896443 udemidenko56@gmail.com
-
Адреса:
61170, Україна, Харківська область, Харків, вул. Тимурівців, 25
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Пробірка пластикова, з кришкою 2 мл 500 шт/уп: 190.00000 UAH без ПДВ
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою: 1.50000 UAH без ПДВ
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується: 2.10000 UAH без ПДВ
Пробірки 16*100 з активатором згортання: 3.35000 UAH без ПДВ
Пробірка круглодонна с плоскою кришкою 10 мл: 270.00000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл: 2.60000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл: 2.85000 UAH без ПДВ
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою: 1.50000 UAH без ПДВ
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується: 2.10000 UAH без ПДВ
Пробірки 16*100 з активатором згортання: 3.35000 UAH без ПДВ
Пробірка круглодонна с плоскою кришкою 10 мл: 270.00000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл: 2.60000 UAH без ПДВ
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл: 2.85000 UAH без ПДВ
Номер договору:
87-ТР/21
Дата підписання:
08.09.2021 10:19
Період дії договору:
08.09.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
329 215.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
159 531.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пробірка пластикова, з кришкою 2 мл 500 шт/уп
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка 12*56 мм з ЕДТА К3, 1 мл, з кришкою
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
36000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка пластикова з кришкою, що загвинчується
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірки 16*100 з активатором згортання
×
-
Країна виробництва:
LB Ліванська Республіка
Кількість
65000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Пробірка круглодонна с плоскою кришкою 10 мл
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка з цитратом натрія 3,8 % 13*75 мм 3,6 мл
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
15000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Вакуумна пробірка с ЕДТА К3, 2 мл
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, проспект Університетський, 2/5
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0e0765db194e463196fb65313b5d28ea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Бюджетні зобов'язання
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 14:25
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7a106d53a2ee4e8dafb39fa27d215125
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році,
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 14:21
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
20e395c8bc354c929ba278bf904af418
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
09.02.2022 15:51
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b97d2666688c48aeaf2861cc3fd9b9c4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.03.2022 14:15
Статус:
Опубліковано