• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету (Лот 1 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Наталівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 2 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури с. Архангельська Слобода Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 3 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Дмитрівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету; Лот 4 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Костогризове Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету)

Торги відмінено

575 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 375.00 UAH
Номер: be4d45742605474babb7a278b3a366e6
Внутрішній номер закупівлі: 11034970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-09-011877-a   
Замовник: Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області
Контактна особа: Світлана Михайлівна Черниш +380957192593 cperekop@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 575 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.08.2021 17:45 - 15.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.08.2021 17:45 - 25.08.2021 00:00
Аукціон: з 25.08.2021 13:09

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

Інформація про скасування

Номер: 9d901e20f9244fb2837d6d621a491d9a
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: зміна технічних та кількісних вимог до предмету закупівлі
Період оскарження: 18.08.2021 17:02 - 29.08.2021 00:00
Дата опублікування: 18.08.2021 17:02
Дата виконання: 29.08.2021 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴75 000.00 Лот 1 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Наталівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету
  • Лот №2 ₴250 000.00 Лот 2 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури с. Архангельська Слобода Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету
  • Лот №3 ₴100 000.00 Лот 3 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Дмитрівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету
  • Лот №4 ₴150 000.00 Лот 4 - Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури c. Костогризове Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області до широкосмугового доступу до Інтернету